Залишайте заявку у нас на сайті
і ми передзвонимо вам у робочий час!

Графік роботи:
Пн-Пт з 08:00-20:00
Сб-Нд з 09:00-17:00

У НАШОМУ МЕД ЦЕНТРІ ВИ МОЖЕТЕ КУПИТИ:

Медичний Центр MEDHELPER
  

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на почту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

 

Компанія «Експрес Довідки» - оформляємо всі види медичних довідок у максимально стислий термін

Медичні довідки усіх видів.

Часто процес оформлення медичних довідок забирає велику кількість вільного часу та фінансових коштів. При отриманні документа в державних лікарнях, вам необхідно заздалегідь записатися на прийом до лікаря та прийти до будівлі поліклініки у вказаний час. У більшості випадків працівники медичних закладів затягують процедуру надання довідок.

Послуги медичного центру «Експрес довідки» дозволять позбутися описаних вище труднощів. Кваліфікований та компетентний персонал, гнучкі умови оплати та доступні ціни дозволяють надавати послуги з оформлення медичних довідок та документів високої якості.

Всі ті, хто потребує оперативного отримання медичних документів у всіх містах України, можуть замовити довідку по телефону або на сайті компанії. Налагоджений механізм роботи центру дозволяє оформляти необхідні документи протягом одного робочого дня.

Багато роботодавців у різних сферах вимагають надання медичних документів різних типів. Подібні довідки вимагають у продавців продуктових магазинів, працівників санітарних служб, працівників підприємств громадського харчування та інших областях. Перед отриманням посвідчення водія водії зобов'язані проходити спеціальну медичну комісію. Лікарняні листи роботодавці просять надати співробітників, коли ті пропускають робочі дні, посилаючись на хворобу. Подібні документи також запитуються в школах та дитячих садках.

Ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти багаторазово зверталися до нас з приводу надання послуг. Наш медичний центр гарантує високу якість та швидкість оформлення документів. Додатковою перевагою є можливість доставки довідок по всій Україні.

Ми прагнемо зробити процедуру виготовлення довідок максимально простою, щоб заощадити час клієнтів. Запросити консультацію кваліфікованого спеціаліста ви можете зателефонувавши за номером 095 854-29-94. Співпраця з нами – це швидко, зручно та надійно!

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.
Тарас 25 Декабря 2021, 23:04
Все добре!

Ви можете залишити коментарі від свого імені, через сервіси представлені нижче:

Залишити коментар

Зв'яжіться з нами


Телефони:
095 866-69-18

Графік роботи:
Пн-Пт з 08:00-20:00
Сб-Нд з 09:00-17:00
Copyright © 2021 MEDHELPER - Оформлення лікарняних листів та медичних довідок, книжок, офіційно, з доставкою, протягом 1 дня.