КУПИТИ ДОВІДКУ ПРО ФЛЮОРОГРАФІЮ. ДОСТУПНА ЦІНА. ГАРАНТІЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ.

ДОВІДКА ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ФЛЮОРОГРАФІЇ

ВАРТІСТЬ  200 грн

Купити флюорографію

 

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.

 

Купити довідку про проходження флюорографії Ви можете прямо зараз

 

П.І.Б. (українською)*

Дата народження*

Контактний телефон*

Вкажіть номер відділення Нової пошти, куди буде доставлено документ*

Додаткова інформація

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на пошту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

Професійне оформлення довідок про флюорографію

Регулярне виконання знімків органів грудної клітки в Україні є обов'язковим. Процедуру сканування необхідно проходити щонайменше один раз на рік. Окремі категорії громадян повинні виконувати флюорографію на найчастішій основі. Ця процедура передбачає низку труднощів, пов'язаних із необхідністю запису в державній клініці, а також витратою дорогоцінного часу в довгих чергах. Якщо ви не маєте достатньої кількості вільного часу, у вас є можливість купити флюорографію.

Вартість цієї послуги

У нашому медичному центрі вартість отримання документа з результатами флюорографії становить 200 гривень. Варто зазначити, що медична установа, від імені якої видається довідка флюорографія, не впливає на вартість послуги. Наші клієнти можуть вибрати будь-яку поліклініку, розташовану у Києві та інших містах України.

Чи пропонується знижка на оптові замовлення?

Так, якщо ви замовляєте більше двох довідок, ви отримуєте від нашої компанії партнерську знижку. Чим більша кількість документів ви замовляєте, тим більшим буде її розмір. Якщо ви вирішили довідку про флюорографію купити, наші менеджери завжди готові проконсультувати клієнтів за телефоном щодо вартості та інших питань.

Доступні способи оплати

Ми бажаємо, щоб клієнти нам повністю довіряли. У нас ви можете купити довідку флюорографію Київ без передоплати. Наш центр дає можливість оглянути документ і перевірити його на справжність перед внесенням оплати. Для тих, хто віддає перевагу розрахункам у безготівковій формі, ми надаємо повний набір банківських реквізитів.

Скільки часу витрачає на оформлення довідки?

Ті, хто оформлять замовлення на нашому сайті, зможуть отримати готовий документ протягом одного дня. Ми йдемо назустріч своїм клієнтам та намагаємось обробляти замовлення максимально оперативно. Якщо ви встигнете подати заявку на довідку до 16 годин, медичний документ буде надіслано на вашу адресу того ж дня.

Що входить до комплекту документів про флюорографію?

Довідка флюорографія, купити яку можна на нашому сайті, містить висновок про проходження процедури, завірений підписом практикуючого спеціаліста та мокрою печаткою медичного закладу. Якщо вам потрібно отримати знімок, повідомте про це нашому менеджеру при оформленні заявки.

Чи можна прикріплювати до інших медичних документів?

Ми надаємо клієнтам на 100% справжні медичні довідки. Довідка про флюорографію, купити яку можна у нас у центрі, сумісна з будь-якими іншими медичними документами.

Існує два способи оформлення замовлення:
1)Ви можете зателефонувати менеджеру за телефоном
2)Кожен клієнт може заповнити форму для заявки на нашому сайті.