КУПИТИ ДОВІДКУ ПО ФОРМІ 086. ДОСТУПНА ЦІНА. ГАРАНТІЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРОК.

ФОРМА (086/о) ДЛЯ ВСТУПУ У НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ ВСТУПУ У НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

ПОПЕРЕДНІЙ АБО ПЕРІОДИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД ДЛЯ РОБОТИ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

ФОРМА (086/о) ДЛЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

ВАРТІСТЬ ВІД 210 грн

МЕДОГЛЯД ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДОГЛЯД ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДОГЛЯД НА РОБОТУ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДОГЛЯД ДЛЯ ВИЇЗДУ ЗА КОРДОН І ІММІГРАЦІЇ (медкомісія на внж)

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДОГЛЯД ПО ФОРМІ 280

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДКОМІСІЯ ДЛЯ МОРЯКІВ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДКОМІСІЯ КУХАРУ

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

МЕДОГЛЯД ФОРМА 082

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

АНАЛІЗИ (крові, сечі, калу, зіскрібок на ентеробіоз і т.д.)

ВАРТІСТЬ ВІД 350 грн

Купить справку 086

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.

 

Купити довідку про проходження медогляду, ви можете прямо зараз

 

П.І.Б. (українською)*

Дата народження*

Контактный телефон*

Місце проживання*

Зріст*

Вага*

Вкажіть номер відділення Нової пошти, куди буде доставлено документ*

Додаткова інформація

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на пошту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

Професійна допомога в оформленні довідки 086

Головним завданням медоглядів є визначення того, чи придатний той чи інший працівник на роботу на певній посаді. Крім того, довідка цієї форми запитується ВНЗ у студентів та абітурієнтів. Своєчасне проходження медичного огляду дає можливість діагностувати гіпертонію, а також різні форми діабету та гормональних порушень на ранніх стадіях для більш ефективного лікування. Можливості сучасної медицини навіть при виявленні у людини певних захворювань дозволяють підтримувати стан її здоров'я на прийнятному рівні за умови регулярної диспансеризації та амбулаторного лікування. Разом з тим далеко не кожна молода людина має достатню кількість вільного часу для відвідування державних клінік з метою отримання медичних довідок. На нашому сайті кожен відвідувач може купити медогляд на роботу за доступними цінами.

Вартість придбання довідки цього формату

Купити довідку 086 у нашому медичному центрі для надання за місцем вимоги можна за 350 гривень. При цьому важливо розуміти, що остаточна вартість залежить від особливостей документа та термінів його дії. Довідка про стан здоров'я, що оформляється нашій компанії, містить повний перелік необхідних висновків вузькопрофільних лікарів та результати аналізів.

Кому надавати направлення на медогляд?

Для оформлення замовлення на отримання довідки вам слід надіслати виданий напрямок на медичний огляд на нашу електронну адресу у вигляді прикріпленого файлу. Наші фахівці впишуть його в остаточний варіант довідки, засвідчений печатками та підписами лікарів.

Доступні способи оплати

Для того, щоб нові клієнти могли нам довіряти, ми не просимо вносити передоплату при оформленні замовлень. Після перевірки отриманого документа на справжність, клієнт може розрахуватися за послугу у готівковій та безготівковій формі. Менеджери нашого центру нададуть детальну консультацію щодо оплати в телефонному режимі.

Як довго оформляється довідка?

Наш центр пропонує можливість купити медкомісію на роботу без необхідності відвідувати державну клініку. На оформлення медичного документа піде не більше одного дня. Вам потрібно лише надіслати заявку за допомогою інтерактивної форми на сайті та наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей замовлення. Замовлення, приємні в робочий день до 16 годин, обробляються в той же день. Є безкоштовна послуга оперативної доставки по Києву та іншим регіонам країни сервісом «Нова пошта».

Чи є у довідці висновок кардіолога та печатка трикутної форми?

В довідці, що оформляється нашим центром, присутні висновки та підписи тих лікарів, які зазначені у відповідному законі України. Документ підписують реальні лікарі-практики.

Документ засвідчується трьома печатками медичної установи, включаючи трикутну. Це робить довідку форми 086 офіційною та справжньою.

Чи пройде довідка перевірку?

Довідки про медогляд у загальному випадку додатково не перевіряються, однак у разі виникнення подібного прецеденту ви можете не сумніватися в тому, що наданий нами документ буде підтверджений як справжній. На відміну від багатьох конкуруючих компаній, ми даємо стовідсоткову гарантію справжності медичних документів, що оформлюються.

Купити медогляд - це перевірений спосіб уникнути витрат часу для відвідування приватних та державних установ.

Довідку 086 купити можна, оформивши заявку на нашому сайті. Ми намагаємося виконувати замовлення клієнтів у максимально стислий термін.