КУПИТИ МЕД КНИЖКУ. ДОСТУПНА ЦІНА. ГАРАНТІЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРОК.

КУПИТИ МЕДИЧНУ КНИЖКУ З ВКЛАДИШЕМ

ВАРТІСТЬ: 150грн.

ПРОДОВЖЕННЯ МЕД. КНИЖКИ

ВАРТІСТЬ 100грн.

КУПИТИ САНІТАРНУ КНИЖКУ

ВІД 2 ДО 5 ШТ

ВАРТІСТЬ: 130грн.

КУПИТИ МЕДИЧНУ КНИЖКУ

ВІД 5 ШТ

ВАРТІСТЬ 120грн.

КУПИТЬ МЕДИЦИНСКУЮ КНИЖКУ

Зверніть увагу, що лише мед.(сан.) книжка зеленого кольору з голограмою є офіційною та легальною, ці бланки занесені до Реєстру. Решта мед. Книжки старого зразка вважаються недійсними і не проходять жодних перевірок. У нашій компанії ви можете купити офіційний мед. книжку якої не страшні жодні перевірки!
До нас щодня звертаються клієнти, які вирішили заощадити 50 грн. і замовити медичну книжку в сумнівній компанії, потім перезамовляють у нас.

Купить мед книжку

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.

Купити медичну довідку Ви можете прямо зараз, заповнивши цю форму.

 

П.І.Б. (українською)*

Контактний телефон*

Кількість мед. книжок*

Вкажіть номер відділення Нової пошти, куди буде доставлено документ*

Мед. книжка на рік Мед. книжка на півроку

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на пошту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

Професійні послуги з оформлення медичних книжок

Медкнижки якого зразка ми оформляємо?

Наш медичний центр пропонує купити санітарну книжку нового зразка за доступною вартістю. Ми надаємо клієнтам медкнижки, виготовлені на затверджених нормативними документами бланках із голограмами. Підписують медичні книжки реальні лікарі, а засвідчуються вони за допомогою мокрих печаток медичних закладів. Важливо розуміти, що наша компанія не підробляє медкнижки, а сприяє їх легальному отриманню.

Якщо ви вирішили купити санкнижку, рекомендуємо ознайомитися з основними відмінними рисами справжнього документа:

 • Щільний папір нагадує картон
 • Бланк жовтувато-зеленого відтінку
 • Папір просвічується на УФ-детекторах
 • Остання сторінка містить дані про рік випуску та друкарні

Багато агенцій пропонують купити медичну книжку за заниженими цінами. Однак якщо ви вирішите скористатися їхніми послугами, великий ризик того, що ви отримаєте на руки підробку, що не має юридичної сили.

Після того як ви вирішили зробити медичну книжку Київ, рекомендуємо вивчити репутацію центру, до якого ви збираєтеся звернутися за її оформленням. На нашому сайті будь-який бажаючий зможе оформити заявку на отримання санітарної книжки, не виходячи із дому.

Скільки коштуватиме покупка медкнижки?

Більшість обивателів, які вирішили купити медичну книгу цікавляться питанням «скільки коштує санітарна книжка?». Наш центр пропонує оформлення медичних документів за найвигіднішими на ринку цінами. Продовження існуючого документа коштуватиме клієнтам 100 грн., а за оформлення нової медкнижки доведеться заплатити 150 гривень. Також важливо відзначити, що при придбанні санкнижок оптом, на них поширюватимуться знижки.

Відвідавши наш сайт, кожна людина може ознайомитися з описом послуг та детальним прайс-листом.

Можливість вибрати зручний спосіб оплати

Якщо ви вирішили купити медичну книжку в нашому центрі, необхідно оформити замовлення по телефону або заповнивши форму на сайті. Ми забезпечуємо доставку документів по всій Україні через транспортну компанію «Нова Пошта». Прийшовши в найближче відділення, ви можете візуально оцінити справжність медичної книги, а потім розплатитися за неї готівкою.

Для тих, хто бажає розрахуватися безготівково, наш центр попередньо надасть список банківських реквізитів. Ми гарантуємо високу якість та максимальну оперативність у наданні послуг.

Перелік результатів медичних аналізів

Ті люди, які бажають купити санітарну книжку, часто запитують, дані про результати яких аналізів у ній містяться. В оформлених нами медкнижках присутні результати наступних аналізів:

 • Аналіз крові на СНІД та сифіліс
 • Флюорографія легень
 • Результати аналізів на гельмінтозу та стафілокок
 • Мазки для виявлення венеричних захворювань

Також на сторінках санітарної книжки буде міститися інформація про проходження вузькопрофільних медичних фахівців, що практикують, завірена їх реальними підписами.

Як довго доведеться чекати медкнижку?

Часто виникають ситуації, коли існує необхідність зробити медичну книгу Київ в максимально короткі терміни. Наш центр дозволить отримати документ за один день! Замовлення, що надійшли у будні дні до 16 годин, обробляються та виконуються до кінця того ж дня. Медкнижки, замовлені після цього часу, будуть надіслані клієнтам наступного дня.

Ми прагнемо створити максимально комфортні умови для наших клієнтів. Проконсультувавшись у наших менеджерів-професіоналів, ви отримаєте оптимальне рішення для ситуації, що виникла. Спеціаліст-консультант може допомогти якнайшвидшому відправленню замовлення.

Печатка якої лікарні буде поставлено до книжки?

Ми співпрацюємо з широкою мережею державних та приватних поліклінік з усієї території України. Якщо клієнту необхідно отримати медичну книгу, завірену клінікою в його місті, ми можемо це забезпечити. У такому разі замовнику необхідно заздалегідь повідомити про це менеджера компанії.

На те, щоб самостійно пройти лікарів для отримання медичної книжки, людині доведеться витратити велику кількість сил та часу. У цьому документі має бути інформація про проходження терапевта, отоларинголога, офтальмолога, хірурга та інших лікарів. Крім того, у медичній лабораторії необхідно буде здавати сечу та кров для аналізів. Також два-три дні потрібно отримання флюорографії, без якої терапевт неспроможна винести свій вердикт про стан здоров'я.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете заощадити велику кількість часу, яку можна витратити з користю для своїх справ.

Для того, щоб оформити замовлення на нашому сайті, достатньо вказати персональні дані та підтвердити його оформлення. Далі кваліфіковані експерти приступають до створення медкнижки за заявленими вимогами. Документ оформляється відповідно до вимог чинного українського законодавства. При цьому друк на фото не проставляється. Це означає, що клієнт може або вклеїти фотографію в документ самостійно або надіслати її нам поштою для вклеювання.

Що таке вкладиш і для яких цілей він потрібний?

Медичні книжки, що оформляються нашим центром, містять усі необхідні компоненти, зокрема спеціальний вкладиш.

У цьому додатку до основного документа наводиться список лікарів, що входять до складу медкомісії, а також їх зауваження та підсумкові висновки.

Вирішивши купити медкнижку Київ без вкладиша, ви ризикуєте зіткнутися з проблемами в майбутньому, оскільки може виникнути потреба платити чималі суми за окремі аналізи. Наша компанія надає клієнтам документ з усіма атрибутами, включаючи вкладиш.

Особливості обліку медичних книжок

Українське законодавство не регламентує організації єдиного реєстру виданих громадянам медичних книжок. Водночас усім охочим придбати медкнижку потрібно мати уявлення про єдиний формат та зовнішній вигляд даного документа.

Якщо на санітарній книжці відсутній один або кілька обов'язкових атрибутів, можна зробити висновок, що цей документ є підробленим і його не можна пред'являти офіційним органам. Наш медичний центр гарантує, що ви отримаєте офіційний, оформлений за всіма правилами медичний документ.

Термін дії медичних книжок в Україні

Оформляючи замовлення на нашому сайті, клієнт може самостійно вибрати термін дії медкнижки. Доступні два варіанти: 6 місяців та 1 рік.

Резюме

У нас ви можете легко і швидко купити медкнижку Київ та в інших містах України, не виходячи з дому. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на ринку. Користуючись послугами нашої компанії, ви отримуєте низку переваг:

 • Індивідуальний підхід до клієнтів
 • Швидке оформлення замовлень
 • 100% гарантія справжності медкнижок
 • Доставка по Києву та всій території України

Наш центр функціонує на ринку України протягом кількох років. За цей час ми створили репутацію надійного партнера та заслужили тисячі відгуків від вдячних клієнтів. Ознайомитись з текстом відгуків можна у спеціальному розділі нашого сайту. Оформлення медкнижок у нашій компанії це – безпечно, швидко та зручно!