КУПИТИ СЕРТИФІКАТИ І ТЕСТИ COVID-19. ДОСТУПНА ЦІНА. ГАРАНТІЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРОК.

QR КОД – Є!
Результати наших тестів заносяться до бази та доступні до перегляду через QR код на бланку

ДОВІДКА ПРО ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ВАКЦИНАЦІЇ

ВАРТІСТЬ  600 грн.

МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ПРО ВАКЦІНАЦІЮ

ВАРТІСТЬ 600 грн.

СВІДОЦТВО ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

ВАРТІСТЬ  600 грн.

ПЛР ТЕСТ

українська мова

ВАРТІСТЬ  500 грн.

ПЛР ТЕСТ

англійська мова

ВАРТІСТЬ 500 грн.

ШВИДКИЙ ТЕСТ НА COVID -19

українська мова

ВАРТІСТЬ 700 грн.

ШВИДКИЙ ТЕСТ НА COVID -19

англійська мова

ВАРТІСТЬ 500 грн.

ШВЛ(IFA) ТЕСТ

українська мова

ВАРТІСТЬ  500 грн.

ШВЛ(IFA) ТЕСТ

англійська мова

ВАРТІСТЬ  500 грн.

Купити довідку ковід

 

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.

Купити довідку результат тесту на коронавірус:

 

П.І.Б. (українською)*

П.І.Б. (англійською)*

Дата народження*

Контактний телефон*

Дата проходження тесту*

Дата отримання результату*

Серія та номер закордонного паспорта або українського паспорта*

Вкажіть номер відділення Нової пошти, куди буде доставлено документ*

з QR - кодом без QR - кода
Позитивний Негативний

Купити довідку про протипоказання до вакцинації:

П.І.Б. (українською)*

П.І.Б. (англійською)*

Дата народження*

Контактний телефон*

Дата отримання документа*

Місто та Номер відділення Нової Пошти*

Додаткова інформація

Купити довідку про вакцинацію:

 

П.І.Б. (українською)*

П.І.Б. (англійською)*

Стать (чол. жін.)*

Дата народження*

Контактний телефон*

Дата першого вакцинування*

Дата другого вакцинування*

Серія та номер закордонного паспорта або українського паспорта*

Місто та Номер відділення Нової Пошти*

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на пошту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

Де придбати довідку про вакцинацію від коронавірусу в Україні?

За останні пару років коронавірус так чи інакше проник у життя кожного громадянина України. Ковід 19 сьогодні істотно впливає на всі сфери нашої повсякденної діяльності. Сьогодні надання сертифікату про вакцинацію (або наявність протипоказань до неї) є обов'язковою умовою для відвідування офісних центрів, магазинів одягу та побутової техніки, розважальних та спортивних закладів.

Як застосовується довідка протипоказання до вакцинації?

Сьогодні подання довідки про протипоказання до щеплень – обов'язкова вимога для тих, хто з різних причин не може пройти процедуру вакцинації. Довідка про протипоказання до вакцинації може бути надана при оформленні на нове місце роботи, а також при відвідуванні окремого переліку громадських місць. Міністерство охорони здоров'я нашої країни розробило уніфіковану форму довідки щодо протипоказань. Купити довідку про протипоказання до вакцинації можна на сайті нашого центру. Цей документ є цілком справжнім та офіційним. Його придбання – оптимальний варіант для людей, які не бажають робити щеплення від коронавірусу. Наша компанія спеціалізується на оформленні офіційних медичних документів, які відповідають законодавчим вимогам.

Де купити сертифікат вакцинації і як його використовувати?

Сертифікат про вакцинацію є офіційним свідченням того, що в організм власника документа було введено вакцину від Ковід-19. Цей документ є обов'язковою умовою відвідування зарубіжних країн, а також для працевлаштування на постійне місце роботи. Сьогодні купити сертифікат вакцинації Київ — це єдиний спосіб вільно пересуватися планетою Тим, хто має певні проблеми зі здоров'ям, рекомендується потурбувати отриманням довідки про протипоказання.

Що таке ПЛР-тест на Ковід 2019?

ПЛР тест COVID19 — це швидкий медичний спосіб встановити, чи ця людина заражена коронавірусом чи ні. Цей метод дозволяє отримувати результати практично миттєво. Це дозволяє встановити, чи несе ця людина небезпеку зараження Ковід-19. Наш центр забезпечує можливість купити пцр тест з доставкою за прийнятною ціною

Чи потрібно вносити передоплату? Як я можу оплатити послугу?

Ми з розумінням ставимося до побоювань клієнтів, тому не просимо їх робити передоплату за замовлення. Оглянувши документ у відділенні "Нової пошти", покупець може зробити оплату в готівковій та безготівковій формі (на банківський рахунок компанії).

Чи можна вважати документи офіційними?

Наш центр надає клієнтам виключно справжню медичну документацію з наявністю необхідних мокрих штампів та підписів реальних лікарів. У нас ви можете купити тест на ковід з доставкою по Києву та Україні.

Чи існує можливість отримати англомовну версію довідки та сертифіката?

Так, ми надаємо клієнтам версії документів англійською та українською мовами, що дозволить надавати їх при перетині кордонів. Про необхідність отримати версію довідки англійською мовою слід повідомляти менеджеру при оформленні замовлення.

Базові гарантії для клієнтів

Наша компанія протягом декількох років надає послуги з оформлення медичних довідок та документації на замовлення. За цей час ми заслужили на репутацію надійного виконавця, на якого можна покластися у важких ситуаціях. Переконатися в цьому ви можете, вивчивши захоплені відгуки сотень наших клієнтів. Ми гарантуємо оперативність та якість при наданні послуг. На нашому сайті кожен відвідувач може купити плр-тест без передоплати. Заявки приймаються цілодобово через телефон або через форму замовлення на сайті. Кваліфіковані фахівці готові надати детальну консультацію щодо оформлення справжніх медичних документів.