КУПИТИ ДОВІДКУ В БАСЕЙН. ДОСТУПНА ЦІНА. ГАРАНТІЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ.

КУПИТИ ДОВІДКУ В БАСЕЙН

ВАРТІСТЬ ВІД 150 грн

Купити довідку у басейн

ВІДГУКИ ПРО НАШУ РОБОТУ

Якщо Ви вже скористалися нашими послугами, залиште будь ласка відгук.

Купити довідку в басейн Ви можете зараз, заповнивши цю форму.

 

П.І.Б. (українською)*

Дата народження*

Контактний телефон*

Відділення Нової пошти або адреса*

Додаткова інформація

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Шановний клієнт, якщо у вас виникли якісь скарги щодо якості наших послуг, то напишіть будь ласка про це нам на пошту [email protected], ми вирішимо хвилююче вас питання. Для нас важливий кожен покупець, тому ми підходимо до вирішення кожної ситуації індивідуально!

Потрібна довідка для відвідування басейну? Професіонали допоможуть вирішити питання

Відповідно до законодавства України відвідувачі басейнів повинні надавати працівникам установи медичну довідку встановленої форми. Для отримання цього документу громадяни України можуть звернутися до будь-якої державної лікарні. Однак у більшості випадків оформлення довідки в поліклініці йде велика кількість часу та сил. У нас кожен бажаючий може купити довідку в басейн без необхідності простоювати в чергах та проходити дорогі медичні аналізи.

Чи вказуються в довідках дані про результати аналізів?

В довідках, що оформлюються нами, можуть бути зазначені дані про проходження різних аналізів відповідно до вимог співробітників плавбасейну. Стандартна форма довідки для відвідування басейну передбачає наявність:

  • Висновків лікаря венеролога, терапевта та дерматолога
  • Флюорографія легенів
  • Результатів аналізів на сифіліс та глистові інвазії

Перед тим як купити довідку в басейн Київ кожен потенційний клієнт може отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста в телефонному режимі.

Наявність на довідці офіційної печатки поліклініки

Мокра печатка трикутної форми обов'язково присутня на довідці в басейн, купити яку може кожен бажаючий, звернувшись до нашої компанії. Надані нами довідки оформляються на оригінальних бланках у суворій відповідності до вимог нормативів та відповідних законів. На документах можуть бути проставлені мокрі печатки та підписи працівників будь-якої медичної установи України. На запит клієнта ми можемо оформити довідку у віддаленому режимі в поліклініці району, де він прописаний.

До яких установ можна надавати документ

Оформлювані нами медичні довідки містять повний набір необхідних підписів та печаток. У зв'язку з цим надавати підготовлені нами документи можна будь-які державні та приватні організації за місцем вимоги. Приймаються довідки та у комплексі «Спортлайф». Замовивши у нас відповідну довідку, ви можете бути впевнені, що вас впустять у будь-який басейн у нашій країні. Ми надаємо гарантію справжності довідки та забезпечуємо високу якість послуг.

Який термін оформлення?

Клієнти, які оформили замовлення на отримання довідки в басейн, протягом дня отримають документ на руки. Замовивши довідку до 16 години у будній день, ви отримаєте її прямо в день звернення. Додаткові консультації наші менеджери готові надати по телефону. Наша головна ціль – забезпечити максимальний комфорт для всіх клієнтів.

Схема розрахунку та способи оплати послуг

Щоб гарантувати нашу порядність, ми не просимо клієнтів вносити передоплату. Сплатити оформлення довідки клієнт може у готівковій та безготівковій формі після огляду документа. Підсумкова вартість визначається при формуванні замовлення та в процесі консультації з менеджерами. Обов'язковими елементами медичної довідки для басейнів є ПІБ одержувача, термін дії, а також трьома печатками компетентних установ, що засвідчують справжність документа.